+421 905 942 808

Previous
Next
Previous
Next

Uzdrav sa

Obľúbené produkty

Zaujímajú Vás naše najpredávanejšie produkty?
Nech sa páči vyberte si zákazníkmi overenú kvalitu.

Doprava zadarmo

V hodnote nad 95€
Nakúpte za viac ako 95€ a dopravu vôbec neplatíte.

Odborný personál

Kontaktujte nás kedykoveľvek
Neviete sa rozhodnút, ktorý produkt by bol pre Vás ten najlepší? My Vám s radosťou poradíme.

Expresné dodanie

Doručenie nasledujúci deň
Objednávky odoslané do 12:00, (keď je tovar skladom) vybavujeme veľmi rýchlo - do 24 hodín.

Pozrite sa čo sa skrýva za jednotlivými písmenami.

Najnovšie články

Prečítajte si viac o našich produktoch a ich účinkoch

Cordyceps

Cordyceps Sinensis – klenot ázijskej fytoterapie

Užívatelia tejto zázračnej huby hovoria, že CORDYCEPS SINENSIS preukazuje podobný podporný účinok ako kofeín bez vedľajších nežiaducich účinkov.

Čítať ďalej →
Mladý jačmeň

Mladý jačmeň: účinky zeleného jačmeňa

Mladý jačmeň (zelený jačmeň) pomáha pri kožných ťažkostiach, chudokrvnosti, srdcovo-cievnych problémoch, cukrovke, spomaľuje bunkové starnutie a ďalšie.

Čítať ďalej →
Cordyceps

Cordyceps zlepšuje využitie kyslíka

Táto huba má potenciál znížiť vaše útrapy pri boji s redukciou tuku. Ak je výkon vašou prioritou, môže vám pomôcť aj v tomto smere.

Čítať ďalej →

Nakupujte u nás

Prečo práve u nás?

To čo našim klientom ponúkame, je skvalitnenie ich života a prinavrátenie dobrého pocitu zo svojej vitality a pevného zdravia.  Baví nás čo robíme a len vďaka tomu dokážeme byť naozaj produktívny a úspešní.

Vy – naši klienti, ste sa stali v mnohých prípadoch svedkami toho, ako ste na sebe pocítili pozitívny účinok našich produktov. Ako sa Vám zlepšil život tým, že ste sa zbavili rôznych bolestí, tráviacich ťažkostí, nespavosti, nedostatku energie atď…

Pri výbere a zaradení produktu do nášho portfólia  si musíme byť istí jeho kvalitou a účinkom na ľudský organizmus. Na zlepšenie svojho zdravotného stavu ste si vybrali prírodnú cestu, ktorá okrem pozitívnych účinkov na ľudské telo nemá žiadne iné vedľajšie účinky.

Neskoré dodanie zásielky? To sa Vám u nás nestane. Vďaka vlastnému skladu tovaru v krátkej dobe nachystáme, zabalíme a odošleme. Objednáte ráno, popoludní odosielame. Váš balíček odošleme bez zbytočného odkladu, väčšinou v ten istý deň – najneskôr nasledujúci pracovný deň. Záleží nám na tom, aby bol každý detail dotiahnutý do konca a my sme tak mohli naše produkty prezentovať s hrdosťou.

Príroda je naším hlavným zdrojom inšpirácie. Poskytuje nám veľa druhov rastlín a ovocia, ktoré pri správnom použití dokážu zharmonizovať ľudský organizmus. Doplnia celý rad dôležitých živín pre správne fungovanie organizmu, ktorý je v súčasnej uponáhľanej dobe tak vyčerpaný. Celý rad výživových doplnkov, ktorý máme v portfóliu, je starostlivo vybraný s dôrazom na čistotu a bez pridania syntetických látok. Cieľom tejto skladby je účinne pôsobiť na najviac vyčerpané vnútorné orgány a posilnenie jednotlivých životne dôležitých systémov v ľudskom tele.

Recenzie zákazníkov

Čo o nás hovoria ľudia
Andrea
AndreaBratislava
Read More
Čo sa týka skúseností, rada sa podelím. Som maximálne spokojná, cítim sa plná energie, zmizli mi problémy s trávením a keď celá rodinka dostala virózu, u mňa trvali potiaže len jeden deň. Dokonca sa mi utlmili aj prejavy oparu, ktorý sa mi zvyčajne po chorobe urobí a okrem prvotného svrbenia a slabého začervenania sa mi nespravil pľuzgier, ktorý by sa mi hojil aj vyše týždňa. Takže super, som skutočne spokojná!
Božena
BoženaVeľký Krtíš
Read More
Už po 15 dňoch užívania mi ustúpili bolesti v oblasti podbruška a pichania pod pravým rebrom. Taktiež mi ustúpili migrény hlavy, čo ma veľmi potešilo, lebo som niekedy prespala celé dni. Je to naozaj “Boží zázrak”.
J. Staroň
J. StaroňLiptovský Mikuláš
Read More
Ako som začal užívať Acai Berry, tak som začal byť odolnejší voči prechladnutiu a doteraz som neochorel. Vrelo odporúčam!
Štefan Krupa
Štefan KrupaBratislava
Read More
Po odporúčaní som vyskúšal doplnok Serrapeptáza. Postupne som vysadil lieky na znižovanie tlaku a upravila sa mi tepová frekvencia. Začal som pravidelnejšie športovať a momentálne sa cítim celkom dobre. Určite Serrapeptázu odporúčam-zmenilo mi to život a momentálne neužívam žiadne lieky.
Andrea Bírová
Andrea BírováRimavská Sobota
Read More
Po Covide som sa cítila veľmi slabá a stále sa mi zle dýchalo, lebo mi to zasiahlo pľúca. Kamoška mi odporučila, aby som kontaktovala spoločnosť UZDRAV SA s.r.o a požiadala ich o radu. Bolo mi odporučené, aby som vyskúšala medicínsku hubu Cordyceps a produkt Serrapeptazu. Uzivala som tieto produkty približne 3 mesiace. Už po prvom mesiaci som cítila, že mám viac energie. Moje neustále pokašliavanie ustalo a môj život sa pomaly, ale isto už vracia do normálu. Presvedčila som sa, že príroda má skutočne svoju silu. Ďakujem
Roland VALLO
Roland VALLOBratislava
Read More
Chcem sa poďakovať spoločnosti UZDRAV SA s.r.o. (chcel by som sa aj konkrétnemu pracovníkovi, ale neviem s kým som vtedy rozprával). Cítil som sa úplne bez energie, bol som každú chvíľu chorí. Všetko čo okolo mňa prešlo, tak som lapil. Bolo mi odporučené zmerať si hodnotu Vitamínu D v mojom tele a že potom budeme pokračovať. Učinil som tak a skutočne som mal hodnotu ešte nižšie ako bola spodná hranica. Začal som užívať Vitamín D3, Reishi, Cordyceps, Síran zinočnatý a Vitamín B12 v stanovených dávkach, ktoré mi boli odporučené. Po 4 mesiacoch sa cítim z môjho pohľadu veľmi dobre. A viac asi netreba k tomu písať. Ešte raz Ďakujem
Previous
Next