+421 905 942 808

O nás

Kto sme a čo pre vás robíme

Sme spoločnosť, ktorá sa špecializuje na dovoz vzácnych liečivých húb a dôležitých doplnkov výživy. Našim cieľom je ponúknuť zákazníkovi, ktorý trpí rôznymi nemocami od tých najjednoduchších až po tie najzložitejšie, prírodnú formu znovuuzdravenia.

Účinnosť liečby liečivými hubami bola preukázaná v tradičnej ázijskej medicíne už viac ako pred 2000 rokmi a ich užívanie pomohlo a naďalej pomáha prinavrátiť zdravie čo raz väčšiemu počtu ľudí. Naše produkty sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania z tých najhodnotnejších surovín, ktorú neustále testujeme. Spolupracujeme s viacerými liečiteľmi v oblasti alternatívnej medicíny a odborníkmi zdravej výžive na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Naša najlepšia referencia je spokojnosť a uzdravenie nášho zákazníka.

Čísla hovoria samy za seba!

30000 +
Predané produkty
+
Rokov na trhu
+
Zamestnancov

Často kladené otázky

Jednoznačne kombináciu húb REISHICORDYCEPS a MAITAKE. Z referencie od klientov máme informácie, že keď užívali tieto huby, tak sa im výrazne posilnila imunita a veľmi dobre znášali chemo- a rádio-terapiu. Zharmonizovali organizmus. Napomohli k zastaveniu procesu rozšírenia onkologického ochorenia a jeho zastaveniu.

Áno samozrejme sú. Keď ich balíme niektoré aj do kapsúl, tak si zakladáme na tom, aby to boli práve vegánske kapsule.

Zakladáme si na tom, aby naše produkty boli v maximálnej možnej miere na prírodnej báze a vyhýbame sa použitiu chemických látok.

Niečo dôležité na začiatok

Verím, že Vás naše produkty vďaka svojim liečivým účinkom zaujmú, alebo už zaujali, ale skôr ako ich začnete užívať, odporúčame Vám nasledovné:

 • Zoberte si pero a papier a zamyslite sa, čo sa Vám v poslednej dobe na Vašom zdravotnom stave zmenilo.
 • Uveďte si na papier všetky zmeny, ktoré ste na sebe zachytili od doby, keď ste dokázali prežúrovať bez únavy celú noc a ráno ste dokázali bez spánku nastúpiť do práce, zúčastniť sa prednášky, alebo riešiť dôležité úlohy dňa až do súčasnej doby.
 • Zaznamenajte si podľa Vás všetky zmeny od tých, ktoré najviac pociťujete, až po tie ktoré si uvedomujete len niekedy.
 • Snažte si do poznámok uviesť všetky svoje problémy, ktoré Vám znepríjemňujú každodenný život a uberajú Vás o pocit sily, vitálnosti a energie.

Musíte si uvedomiť, že nejdete užiť tabletku od bolesti a za hodinku Vás prestane bolieť hlava. Idete pravidelne užívať tento produkt, ktorý napomáha odstrániť príčinu a nie následok zdravotných ťažkostí. Určité zmeny môžete na sebe pozorovať už po dvoch mesiacoch.

Zoberte si po tomto období Vaše poznámky a začnite nad každou odrážkou zdravotného problému, alebo ťažkosťou uvažovať v čom došlo k nejakej prípadnej zmene. Výsledkom môže byť, že sa Vám prinavrátil dobrý spánok, ustúpia Vám niektoré dlho pretrvávajúce bolesti, prejavujúce sa rôznymi dráždeniami a pocitmi pichania v brušnej dutine, upraví sa Vám stolica, zníži sa pocit nafukovania, utlmia sa menštruačné bolesti, zlepší sa Vám pokožka, začnú sa strácať alergické prejavy na koži atď.

Tieto všetky zmeny už môžu už niektorých jednotlivcoch nastať po pravidelnom dvojmesačnom užívaní výťažkov z liečivých čínskych liečivých húb, ktorými sa už pred 2000 rokmi udržovali v dobrej zdravotnej kondícii cisárske pokolenia v Ázii a mnísi v Tibete.

Živiny starnutia

V priebehu ľudského života je funkcia každého orgánu v tele na optimálnej hladine pred dosiahnutím 30 roku života. Táto funkcia sa pomaly znižuje ako vek pribúda, hlavne u obličiek a pľúc. Vo veku približne 80 rokov naše obličky a pľúca fungujú iba na 40%, schopnosť vylučovať žalúdočnú kyselinu je 41% v porovnaní s tým, keď sme mali 30 rokov a tieto hodnoty ďalej klesajú pri starnutí.

Okrem toho, schopnosť nášho telesného systému prispôsobiť sa zmenám sa zníži hlavne vo veku od 38 do 50 rokov.

Toto sa v organizme deje preto, lebo bunečná membrána organizmu a spojivové tkanivo sa stanú abnormálnymi a pevnosť orgánov sa zníži. Naše telo sa nestíha prispôsobiť zmenám, ktoré následne spôsobujú ochorenia. Hlavne starší ľudia, by mali vziať do úvahy prevenciu pred vonkajšími faktormi pôsobenia na organizmus, hlavne vyváženým stravovacími návykmi, konzumáciou dostatku všetkých zdraviu prospešných živín (vitamínov a minerálov). Tieto všetky živiny oďialujú proces starnutia orgánov. Takže pre zabránenie starnutia, musíme vziať do úvahy vyvážený stravovací návyk po 30 roku života.

Vzhľadom k pribúdajúcemu veku, by nasledovné návyky mali byt brané vážne:

 • Nekonzumujte priveľa. Obmedzte fajčenie a konzumáciu alkoholických nápojov.
 • Zvýšte konzumáciu proteínov ako sú bio vajíčka, (snažte sa zadovážiť si z domáceho chovu), strukoviny, mlieko a iné.
 • Konzumácia proteínov, ktoré je obsiahnuté vo väčšej miere hlavne v bravčovom a hovädzom mäse, staršími osobami by mala byt zredukovaná. Toto odporúčanie je myslené z dôvodu ochabnutia tráviaceho systému.
 • Zvýšená konzumácia kalcia, ktorý je obsiahnutý v krevetách, sezamových produktoch, čerstvom mlieku, tofu a jedál z tofu, by mala byť smerodatnou pre ľudí, ktorý dosiahli stredný vek.
 • Zvýšená konzumácia železom obohateného jedla, ktoré sa nachádza v pečienke, žĺtkach vajec a čiernych sezamových semienkach je dôležitá pre zabránenie anémie.
 • Pre dobrý zažívací systém pite hlavne obyčajnú (nemineralizovanú) vodu a čaj.
 • Obmedzte konzumáciu jedla, ktoré je ťažké na strávenie ako je vyprážané a korenené jedlo.
 • Zvýšte konzumáciu fytoživín. Fytoživiny pomáhajú stimulovať funkciu buniek v tele, predchádzajú zápalom, mutácií buniek a vývinu rakovinových buniek.
  Čo vlastne lieči tradičná ázijská medicína? Je to jednoduché a zároveň zložité. Ako už bolo spomenuté – lieči akúkoľvek nerovnováhu organizmu. Každý človek je iný a preto liečba každého človeka je odlišná. Je postavená každému človeku “na mieru”. V tom je zložitosť celého diagnosticko-terapeutického systému tradičnej čínskej medicíny.

V ďalších blokoch sa na našej internetovej stránke dozviete niektoré príklady chorôb, pri ktorých môže tradičná ázijská medicína účinne pomôcť a ktoré výťažky čínskych húb majú najväčší vplyv na opätovné naštartovanie imunitného systému, prípadného uzdravenia a pri liečbe závažných ochorení.