+421 905 942 808

Serrapeptáza pre dobré zdravie srdca

Početné výskumy preukázali účinnosť Serrapeptázy ako zdravého enzýmu pre udržanie dobrého zdravia srdca. Bolo vykonaných asi 40 štúdií a všetky ukázali, že SERRAPEPTÁZA je užitočná pre zlepšenie a udržanie zdravého srdca. Zo všetkých týchto štúdií boli najznámejšie štúdie od Dr. Hans a Dr. A. Nieper. Boli to dobre známy kardiovaskulárny lekári po celom svete.

Dr. Nieper bol prvý človek, ktorý ukázal silnú vieru v pozitívne účinky Serrapeptázy na srdce pacientov. Strávil rozsiahle množstvo času štúdiom práve tohto problému. Jeho hlavným cieľom bolo zistiť, či ÁNO alebo NIE je schopná. Serrapeptáza znížiť hromadenie plaku v tepnách. Je zaujímavé, že to bol práve on, kto pomenoval Serrapeptázu ako „Zázračný enzým“ potom, čo objavili jeho výhody, ktoré môže ponúknuť pre zdravé srdce pacientov. Na základe jeho dôkladného výskumu, bol Dr. Nieper schopný určiť, že Serrapeptáza je efektívna v cievnom systéme pri znižovaní tuku, plaku a cholesterolu, ktoré sú spojené s aterosklerózou. Ateroskleróza je stav, ktorý je spôsobený hromadením plaku v tepnách. Je to jedna z hlavných príčin mŕtvic, srdcový infarktov, vysokého krvného tlaku a ďalších srdcových ochorení.

Dr. Nieper uskutočnil niekoľko experimentov a zistil, že SERRAPEPTÁZA môže rozpustiť škodlivé častice, ktoré sa hromadia a tvoria plak v arteriálnej stene. Tieto častice obsahujú bunkový odpad, tuk, fibrín, zlý cholesterol a vápnik. Navyše tiež poukázal na to, že Serrapeptáza svoju prácu urobí bez poškodenia živých zdravých buniek alebo tkanív, ktoré lemujú arteriálnu stenu.

To, čo robí jeho štúdiu ešte spoľahlivejšou je skutočnosť, že moderná veda a nedávne uskutočnené štúdie ukázali, že Serrapeptáza je schopná zlepšiť zdravie srdca tým, že znižuje hromadenie škodlivých častíc v cievach.

Podľa Dr. Nieper, enzým Serrapeptáza sa líši od iných liekov znižujúcich cholesterol tým, že rozpúšťa mŕtve tkanivá a ďalšie škodlivé častice vo vnútri tepien bez vplyvu na prirodzený proces tvorby cholesterolu v tele. Ľudské telo si vyžaduje prítomnosť dobrého cholesterolu, nakoľko plní rôzne dôležité funkcie v tele. Serrapeptáza neblokuje cirkuláciu zdravého cholesterolu a namiesto toho trávi len mŕtve tkanivá a bunky, ako aj škodlivé látky v tepnách. Serrapeptáza tiež nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky, oproti väčšine liekov.

Jeho štúdie tiež poukázali na to, že SERRAPEPTÁZA funguje veľmi dobre v rozpúšťaní trosiek, ktoré môžu tvoriť plak v krčných tepnách. Karotídy sú zodpovedné za dopravu krvi a kyslíka do mozgu zo srdca a Dr. Nieper, v jeho biografii, „Podivuhodný Man“ odkazuje sa v tejto súvislosti na niekoľko otázok. Chirurgovia sa stretávajú pri vyšetrení pacientov s tvorbou plakov v krčnej tepne, ktorá sa postupom času väčšinou veľmi zúži a je nutný včasný chirurgický zákrok. Ďalej uviedol, že pomerne často chirurgovia musia čeliť ťažkostiam pri otváraní blokovanej alebo uzavretej krčnej tepny. Je pri tom veľká obava, že nečistoty, ktoré sa v dôsledku operácie uvoľnia z hlavnej tepny sa môžu dostať do ďalších menších tepien, ktoré môžu nakoniec viesť k smrti – tzv. mŕtvica.

Podľa Dr. Nieper je enzým Serrapeptáza bezpečnejšou alternatívou, pretože možnému riziku spojenému s operáciou sa možno vyhnúť použitím práve tohto enzýmu. Dr.Nieper si všimol, že keď použil Serrapeptázu u pacientov s ťažkým zúžením tepien – pozoroval veľké zlepšenie a dokonca život zachraňujúce výsledky. Títo pacienti boli diagnostikovaní so zúženými tepnami ultrazvukovým vyšetrením. Dr. Nieper predpísal užitie 2 kapsúl 3 x denne (40 mg serrapeptázy, 3 x denne) a u väčšiny z jeho pacientov bolo preukázané signifikantné zlepšenie ich prietoku krvi.

Okrem toho bol Dr. Nieper schopný preukázať prostredníctvom štúdií, že Serrapeptáza pracuje rýchlejšie, ako mnoho iných liekov, ktoré odstraňujú arteriálny plak. Tiež pracuje rýchlejšie ako chelatačná liečba. Chelatačná terapia je postup bežne používaný pre odstraňovanie plaku a pre obnovenie celkovej kardiovaskulárne funkcie. Nakoniec tiež poukázal na to, že Serrapeptáza je schopná rozpúšťať krvné zrazeniny, obnoviť zdravé a riadne fungovanie žíl a tepien.

Ľudia, ktorí trpia srdcovými onemocneniami môžu zlepšiť svoj zdravotný stav tým, že budú užívať Serrapeptázu. Tu je niekoľko tipov na základe zistení a odporučení Dr. Niepera:

  • Serrapeptázu možno užívať každý deň. Nezabudnite, že by ste mali užiť Serrapeptázu nalačno a iba podľa odporúčaní väčšiny lekárov.
  • Ľudia, ktorí trpia chronickým zápalom môžu užiť vyššie dávky.
  • Najlepšie je užívanie Serrapeptázy jednu hodinu pred jedlom alebo dve hodiny po jedle.

Odporúčame hovoriť so svojím lekárom o tom, že užívate Serrapeptázu spolu s inými liekmi. Hoci SERRAPEPTÁZA doteraz nepreukázala žiadne nežiadúce reakcie pri užívaní v kombinácii s inými liekmi. Je vždy lepšie byť v bezpečí, pokiaľ ide o Vaše zdravie.