+421 905 942 808

Serrapeptáza a artritída

V roku 1947, Dr. Arnold Renshaw z Manchesteru prevzal iniciatívu pri skúmaní účinnosti SERRAPEPTÁZY na zlepšenie príznakov potlačenia zápalu, ktoré sú spojené s artritídou. V svojich hodnoteniach a štúdiách zistil nasledovné. Bolo pozorovaných 700 pacientov, ktorí užívali Serrapeptázu pri zápaloch a výsledky boli úžasné.

Uviedol, že u 283 pacientov z 556 s rôznymi typmi artritídy sa dostavilo veľké zotavenie po nasadení Serrapeptázy a u 21 pacientov sa preukázalo mierne zlepšenie. Podobne u 264 pacientov z 292 s reumatoidnou artritídou sa preukázalo výrazné zlepšenie. U väčšiny pacientov sa začalo prejavovať zotavenie po dvoch mesiacoch užívania Serrapeptázy.

Artritída môže byť rozdelená do dvoch hlavných typov: reumatoidná a osteoartritídna. Reumatoidná artritída je typ v ktorej sú zapálené kĺby v dôsledku vírusu alebo autoimunitnej reakcie. Artróza je ochorenie, pri ktorom kĺby výrazne zoslabnú.

Reumatoidná vaskulitída je veľmi nebezpečný stav, ktorý môže niekedy skončiť aj fatálne. Je to zápal krvných ciev a tento stav je považovaný za jeden z najzložitejších foriem reumatoidnej artritídy. Hlavné komplikácie spojené s touto formou zahŕňajú vznik kožných vredov a neuropatia. Táto forma môže tiež vážne ovplyvniť mozog, srdce a nervy a v dôsledku toho môže dôjsť k srdcovej mŕtvici alebo srdcovému zlyhaniu.

Podľa početných štúdií, SERRAPEPTÁZA tiež účinkuje rýchlejšie na bolesť pri osteoartróze, než na reumatické bolesti. Okrem toho mnohé štúdie ukázali, že jediným spôsobom, ako sa prirodzene zbaviť artritídy je doplniť do stravy systémové enzýmy a dodržiavať prísnu diétu.

SERRAPEPTÁZA môže byť veľmi prospešná proti zápalu spojeného s oboma formami artritídy. Za normálnych okolností, pacienti užívajú silné lieky, ktoré sú veľmi nebezpečné pre ich celkový zdravotný stav. Okrem toho, niektoré z liekov tiež obsahujú steroidy. Lekársky výskum ukázal, že väčšina bežných predpísaných protizápalových liekov na artritídu predstavujú iba krátkodobú úľavu.

Našťastie štúdie týkajúce sa artritídy preukázali, že tráviace enzýmy sú bezpečnejšie a účinnejšie ako väčšina z protizápalových liečiv. Presnejšie povedané – Serrapeptáza má schopnosť vo väčšej miere potlačiť zápal a bolesť, než väčšina liekov. Okrem toho, že nemá vedľajšie účinky.

V súčasnej dobe prebiehajúce výskumy ukazujú, že Serrapeptáza môže poskytnúť tieto výhody pre tých, ktorí trpia chronickým zápalom:

  • znižuje riziko tromboembolických komplikácií,
  • znižuje riziko poškodenia chrupavky, ktoré môže nastať v dôsledku imobility,
  • znižuje rozsah svalovej atrofie,
  • vylepšuje celkovú mobilizáciu pacienta,
  • znižuje bolesť v dôsledku opuchu,
  • SERRAPEPTÁZA je najmä ako bolo preukázané vysoko účinná pre čistenie tela od mŕtvych tkanív, ako náhle k tomu dôjde, v tele nastáva proces hojenia a telo sa aktivuje. Mŕtve tkanivá sú nahradené novými a zdravými tkanivami.