Udržiavanie za dobrého zdravotného stavu:

V počiatočnom období (prvých pätnásť dní) berieme jednu zarovnanú lyžičku (2 kapsuly) ráno a jednu zarovnanú lyžičku (2 kapsuly) pred spaním. Po týchto pätnástich dňoch stačí iba jedna zarovnaná lyžička (2 kapsuly) denne , kedykoľvek počas dňa.

VŽDY JE POTREBNÉ SI PRIDAŤ DO POHÁRA NIEKOĽKO KVAPIEK CITRÓNÓNOVEJ ŠŤAVY, ALEBO ZAPIŤ VODOU DO KTOREJ SME PRIDALI NIEKOĽKO KVAPIEK CITRÓNÓNOVEJ ŠŤAVY!!!

Pacienti, ktorí sa liečia na reumatizmus, zápal priedušiek alebo bolesti, vysoký krvný tlak, alergie, astmu, detoxikácii, srdcových nemociach, poruchách spánku:

Užívajú dvakrát denne, a to pred raňajkami a večerou, kým príznaky ochorenia nezmiznú. Potom stačí jedna dávka (zarovnaná lyžička, alebo 2 kapsule) denne. V prípade bolestí je možné užívať kedykoľvek (zarovnaná lyžička, alebo 2 kapsuly).

Pacienti so zápalom pečene (hepatitídou), s nádormi alebo cukrovkou, po chemoterapii:

Užívajú viac ako trikrát denne 20 minút pred jedlom, zakaždým (zarovnaná lyžička, alebo 2 kapsuly). V prípade potreby je možné užívať túto dávku až 4 krát denne.

Účinky

Všeobecne je možné povedať, že ak má pacient precitlivený organizmus, alebo ak užíva niektoré lieky vo väčšom množstve, potom u neho tieto príznaky môžu ľahko nastať. V niektorých prípadoch sa môžu vyskytnúť drobná vyrážka na tvári alebo na iných miestach povrchu tela. Taktiež sa môžu vyskytnúť malé bolesti žalúdka, zvýšená teplota, hučanie v ušiach, kolísanie krvného tlaku a zvýšená tvorba výlučkov. Nejde tu o vedľajšie účinky a nie je žiadny dôvod na obavy. Pokračujte v užívaní Ganodermy – tieto prejavy sa budú postupne zmierňovať a rýchlo zmiznú.

Niektoré prejavy vznikajúce pri aplikáciách liekov z liečivých rastlín alebo pri dietetickej liečbe (liečba správnou výživou) sú považované za vedľajšie účinky týchto liečiv. Pravdou však je, že ak sa takéto prejavy ohlásia, tak sa pacient postupne začína uzdravovať.

Záporná reakcia – prechod na pozitívnu reakciu

Keď telo prechádza z kyslého do zásaditého stavu, vylučujú sa jedovaté látky z organizmu. Tento prechod môže v danom okamihu vyvolať rôznu reakciu. Typicky k nej dochádza počas 3 – 10 dní. Prejavy sú u rôznych osôb rôzne; u niektorých pacientov sú len mierne, zatiaľ čo u iných môžu byť dosť väčšie. Akonáhle prejavy pominú, začne pacient pociťovať príliv energie.

Ak tkaniva organizmu prešli do kyslého stavu (došlo k vzostupu obsahu kyslých látok), vzrastá pravdepodobnosť vzniku chorôb.

Ak je reakcia silnejšia, môžu nastávať tieto prejavy:

Výskyt „zápornej“ reakcie:

Účinkami je možné pociťovať už po využívaní jednej krabičky. Môže sa však stať, že sa u niektorých pacientov nedostavia účinky žiadne.

Môže to mať tieto príčiny:

Dôležité

Obsah vyššie uvedených informácií sa zakladá na výskumných štúdiách vykonaných v rôznych krajinách. Tieto výsledky výskumu potvrdzujú skutočnosť, že Ganoderma je užitočným doplnkom zdravej výživy.

REISHI Ganoderma (čínsky LINGZHI)

Ganodermy, ktoré patria do skupiny húb, považujú Číňania už po tisíce rokov za jedinečný a zázračný prostriedok, ktorý umožňuje dosiahnutie vysokého veku. Podrobnosti a rôzne pomenovania sa takto vyskytujú v historických čínskych knihách o liečiteľstve, napr. „Kniha o liečivých bylinách Shen-Nung“ alebo „Prehľad liekov pripravovaných z liečivých rastlín“.

REISHI pomáha udržiavať a zlepšovať zdravotný stav. V súčasnej dobe sa u Číňanov, čínskych lekárov, Japoncov jej používanie významne rozšírilo. Tento trend sa pomaly ale isto zavádza aj v Európe.