+421 905 942 808

Príklady liečby rakoviny

NÁDOR NA MOZGU – PACIENT ZOTAVIL SVOJE VEDOMIE PO 2 MESIACOCH.

Z vyjadrení japonského lekára, Dr. Fukui Morishige, MD, PhD.

Urobili sme veľa objavov. Použitie REISHI u pacientov s ochorením mozgu. Ako príklad – jeden 70 ročný pacient ležal v nemocnici, mal 5 cm nádor na mozgu. Už stratil aj vedomie napriek tomu, že ho operovali.

Začal liečbu Reishi po júni 1986 a v septembri sa zotavili jeho zmysly, ale veľkosť nádoru zostala rovnaká. Avšak v decembri sa nádor zmenšil a z toho bol aj neurológ ohromený. Pacient sa cíti teraz veľmi dobre. Spočiatku bolo podávané 6 g Reishi pomocou pažerákovej sondy. Po obnovení svojich zmyslov sa prešlo na perorálny príjem. Pacient nemal rád horkú chuť Reishi a tak mu bola dávka znížená na 3g. Aj keď dávka bola znížená, jeho mozgový nádor sa nakoniec zmenšil na asi 1 cm. S návratom jeho pamäti odišiel z nemocnice a zostal doma s rodinou.

RECESIA RAKOVINY PĽÚC POČAS 6 MESIACOV.

Raz som liečil 50 ročnú pacientku, ktorá mala rakovinu prsníka. Po operácii prsníka sa jej objavili metastázy – rakovina pľúc. Neskôr sa zhoršila hemoptýza. Začala s užívaním asi 6 g REISHI denne. Po 6 mesiacoch užívania nádor na pľúcach zmizol. Predtým sa často zadýchala, ale teraz môže chodiť po schodoch bez námahy. Preto, má plnú dôveru v pokračovaní liečby s Reishi.

RAKOVINA PRSNÍKA SA VYLIEČILA DO 2 MESIACOV S MEGA DÁVKAMI REISHI.

Tento pacient má rakovinu prsníka a rakovinové bunky sa matastázovali do kostí. Nebola schopná sa pohybovať od hlavy dole. Tá bolesť bola neznesiteľná. Našťastie, jej tráviaci systém nebol ovplyvnený a ona bola schopná vziať dávku 9 g REISHI denne. Neskôr bola dávka zvýšená na 20 gramov. O 2 mesiace už necítila bolesť. Z nemocnice bola prepustená po tom, čo urobila pokroky v pohybových schopnostiach.

RAKOVINA KONEČNÍKA ŠÍRIACA SA DO PEČENE – ZMENA NASTALA O 6 MESIACOV.

Pred nejakým časom, tento pacient prišiel do nemocnice na liečbu metastáz karcinómu rekta do pečene. On dostal dávku 6 g REISHI. O 6 mesiacov mal CT, ktorého výsledok bol, že rakovinový nádor sa zmenšil na asi 1 cm. Odborníci CT tomu ale neverili a ani tomu,že sa mohol nádor zmenšiť vplyvom Reishi a trvali na tom, že tam bola chyba v skenovaní. Bol som na to nahnevaný, lebo opuch sa pacientovi zmenšil a taktiež sa zlepšil jeho celkový zdravotný stav. Nebol to dostatočný dôkaz? Zvyčajne, je veľmi ťažké liečiť rektálnu rakovinu. Tento pacient mal pozitívne výsledky, ktoré by mohlo byť pripísané iba Reishi. Všeobecne možno povedať, že Reishi pomohla zmenšiť nádor na konečníku do 3 cm.

RAKOVINOU PANKREASU – VĎAKA REISHI MÔŽE CHODIŤ.

60 ročný muž mal rakovinu pankreasu a pacient musel podstúpiť operáciu. Chvíľku bol v lepšom stave, ale neskôr sa jeho situácia zhoršila. Mal opuchy a schudol. Výsledky vyšetrení odhalili, že má extrémne vysoký počet CA19-9CEA. Informoval som ho, že jeho zdravotný stav je veľmi zlý a v krátkom časovom období môže zomrieť. Poradil som mu, aby bol hospitalizovaný. Z finančných dôvodov, dostal iný druh lieku, ale reagoval negatívne na jeho liečbu. Preto sme museli zmeniť jeho liečbu a začali sme mu dávať 9 gramov REISHI extraktu ústne a 30 gramov vitamínu C cez intravenóznu injekciu denne. Začalo to od augusta roku 1986, čo bolo viac ako pred rokom. Pacient sa od vtedy úplne zotavil a podstúpil rôzne vyšetrenia. Výsledky nezistil príznaky akéhokoľvek druhu rakoviny. Vrátil sa späť do práce, ale aj naďalej užíval 5 gramov Reishi denne. Chodí na kontrolne vyšetrenie raz za 2 týždne a opakujte CEA vyšetrenia, ktoré ukazujú, že jeho CA19-19 naďalej klesá. K dispozícii je mnoho ďalších takýchto prípadov rakoviny v mojej nemocnici. Aj keď prípady rakoviny napádajú mozog, pľúca a pečeň sú vážnejšie, mám pocit, že je to ľahšie, než v prípadoch rakoviny týkajúcich sa zažívacích orgánov. Je to omnoho ťažšie, ako pre pacientov ktorí užívajú Reishi ústne. Okrem rakoviny, je Reishi tiež veľmi účinná pri liečbe hepatitídy. Pri použití 1 g až 3 gramov Reishi extraktu denne, budú pacienti s hepatitídou zaznamenávať veľmi pekné pokroky.

HEPATITÍDA – VYLIEČENÝ PACIENTI S REISHI.

Jeden pacient, ktorý mal hepatitídu niekoľko rokov a jeho SGOT a SGPT hodnota bola 200 – 300. Normálny rozsah je pod hodnotou 30. Začali sme mu podávať dávky 3 g Reishi denne po dobu asi 2 -3 mesiacov. Hodnoty jeho AST a ALT sa znížili na zhruba 50. Stále je to vyššie ako normálne, ale pri nepretržitom užívaní Reishi sa dostane do požadovaného rozsahu. Počas tejto doby som ho požiadal, aby prestal užívať Reishi. Okamžite začala hodnota rásť na 150 – 200. V liečbe začal opäť pokračovať a hodnota sa začala opäť znižovať. Čo dokazuje účinok REISHI na hepatitídu. Kombinácia s použitím vitamínu C je vždy nevyhnutná. Za týchto podmienok, 6 g vitamínu C je potrebné, teda 3 g Reishi extraktu s 6 g vitamínu C. Je treba rozumieť, že hepatitída je chronické ochorenie a relaps je stále prítomný. Je potrebné pokračovať v príjme Reishi (užívať menšie dávky) až do úplného zotavenia z hepatitídy. Prevencia je vždy najlepším meradlom. Reishi je rovnako účinná proti iným chronickým ochorením a optimálne výsledky boli získané v kombinácii s príjmom vitamínu C najmä pre dlhodobé užívanie ako prevencia. Záverom možno povedať, že Reishi má významný vplyv na zníženie bolesti, výrazne posilňuje imunitný systém organizmu, čím predlžuje život aj napriek tomu, že úloha Reishi v liečbe rakoviny nebola stanovená ešte na 100 percent. Lieky, ktoré sú v súčasnosti používané v boji proti rakovine majú účinnú liečbu, ale bohužiaľ majú tiež veľa závažných nežiaducich účinkov. Reishi má históriu 3000 rokov. Po túto dobu ju užívalo mnoho ľudí bez pozorovaných nepriaznivých vedľajších účinkov. Preto odporúčame REISHI pre liečbu a prevenciu ako bezpečnostné opatrenie pre vznik súčasných civilizačných chorôb. Dúfam, že ľudia zo všetkých oblastí života budú mať predmetný záujem na tomto projekte prevencie a poprípade liečby. Dúfajme, že vo veľmi blízkej budúcnosti, Reishi môže priniesť jasnejší výhľad na ľudskej rasy v dobytí dlhovekosti.