+421 905 942 808

Čo je Stelkor?

Doplnok stravy Stelkor je výťažok z klíčkov špaldy a môže byť radený do skupiny probiotík. Jedná sa o prírodné špecifické baktérie, ktoré neničia mikroflóru, ale samy o sebe sú mikroflórou.

Stelkor je výrobok vysoko účinného zloženia obsahujúci celý rad biostimulátorov, ktoré podporujú proces vzniku nového života zo „spiaceho“ zrna. Hlavnou účinnou zložkou extraktu sú špecifické baktérie Bacillus subtilis a Bacillus licheniformis v jednom prípravku. V prirodzených podmienkach žijú tieto baktérie v symbióze s obilninami. V tomto produkte sú vo forme stabilných spor a sú zamiešané do glukózy.

Preparáty Stelkor a Deprekan sú tvorené LEN na základe prírodných a ekologicky čistých látok a sú úplne bezpečné pre ľudí, zvieratá i rastliny. Baktérie Bacillus subtilis stimulujú tvorbu celého radu telu vlastných látok, napr. proteínov, peptidov, enzýmov a vitamínov, ale aj interferónu alfa.

Vzniku Stelkoru predchádzal dlhý a rozsiahly výskum pre armádne účely, o ktorom sa môžete dočítať v sekcii História vzniku Stelkor.

Zloženie : glukóza, kukuričný škrob, stearát vápenatý, sušený extrakt z klíčkov špaldy, komplex mikroorganizmov Bacillus subtilis a Bacillus licheniformis  rekombinantný kmeň (miliarda kolóniu tvoriacich jednotiek / g)

Denná dávka  (3 tablety) obsahuje:
glukóza – 1,335 g;
kukuričný škrob – 0,105 g;
sušený extrakt z klíčkov špaldy,
komplex mikroorganizmov Bacillus subtilis a Bacillus licheniformis rekombinantný kmeň 0,045 g; stearát vápenatý – 0,015 g. Nie je liečivo.

Dávkovanie:  užívať po dobu 21 dní po 3 tablety denne. Stelkor je určený na vnútorné použitie. Viac informácií o dávkovaní Stelkoru.

PROBIOTIKÁ STELKOR A DEPREKAN MÔŽU UŽÍVAŤ ĽUDIA VŠETKÝCH VEKOVÝCH KATEGÓRIÍ.