+421 905 942 808

Časté otázky – probiotiká STELKOR

Dokáže Stelkor vyliečiť môj zdravotný problém?
Stelkor nie je liek, jedná sa o patentovaný probiotický preparát, ktorý dokáže účinne vyčistiť Váš tráviaci trakt, zaktivovať tráviace procesy a podporiť tvorbu interferónu a ďalších látok, ktoré pomôžu Vášmu telu prebudiť jeho vlastnú silu.

Zdravotný problém, je dôsledkom väčšinou dlhodobo nevhodného návyku (stravovacieho, psychického, stresového..). Keď túto príčinu nezistíte a neodstránite, tak nemôžete čakať dlhodobý efekt.

Ak ste dlhú dobu niečo zanedbávali a Váš zdravotný problém je akútny, odporúčame našu Intenzívne kúru, ktorá by Vám mala uľaviť.

Ak sa len necítite vo svojej koži a Váš problém nie je akútny, odporúčame Komplexné kúru, ktorá Vás naštartuje do dobrej kondície.

Pokiaľ neriešite nič vážne alebo „na Vás len niečo lezie“, odporúčame si dať 2-3 x za rok preventívne Základnú kúru, ktorá Vás udrží v optimálnej kondícii.

Má Stelkor /Deprekan nejaké vedľajšie účinky?
Pri užívaní Stelkoru / Deprekanu sa môžu objaviť krátkodobo príznaky detoxikácie organizmu a čriev v podobe napr. hnačky, zápchy, nadúvania, bolesti hlavy, zvýšenej teploty alebo vyrážky. Odporúčame preto zvýšiť príjem tekutín. Žiadne dlhodobé nežiaduce účinky u ľudí ani u zvierat nie sú známe.

Prečo je názov v azbuke?
Chceme udržať cenu na najnižšej možnej úrovni, preto sme sa rozhodli nezvyšovať náklady výrobou vlastnej slovenskej škatuľky, ale originálny ruský preparát iba prelepujú našim návodom. Sme si vedomí toho, že aj dizajn predáva, ale veríme, že Vás Stelkor presvedčí skôr svojimi účinkami a prijateľnou cenou, než len pekným obalom.

Je Stelkor registrovaný v Slovenskej republike?
Áno, Stelkor je riadne registrovaný ako doplnok stravy a prešiel všetkými potrebnými atestami v rámci zákonov Slovenskej republiky.

Je potrebné užívať Stelkor pravidelne, aké pauzy medzi dávkami môžem robiť?
Pre správny účinok Stelkoru je kľúčové, aby sa baktérie Bacillus subtilis a licheniformis udržali v tele v určitej koncentrácii (podobne ako keď užívate antibiotiká). Je preto žiaduce, aby ste udržiavali medzi dávkami pravidelný časový rozostup. Spôsob dávkovanie je popísaný v časti Dávkovanie

Môžem sa stať na Stelkore alebo Deprekane závislý?
Nemusíte mať strach, na prírodných preparátoch nemôže vzniknúť závislosť, teda ani u Stelkoru a Deprekanu to nehrozí.