+421 905 942 808

Acai Berry – chcete byť o 8,5kg ľahší?

CAI BERRY – Ako by ste sa cítili o 8,5 kg ľahší?

Predstavte si, že by ste bola o 8,5 kg ľahšia. Ako by ste sa cítila? Atraktívne? Šťastná? Sexy? Spokojná so svojím telom? Dobrý život?…

Šance sú vysoké, ak by ste chceli mať všetky tie veci a pocity. Pravdepodobne ste už vyskúšali rôzne diéty za účelom dosiahnuť Vašu požadovanú hmotnosť, ale nejako to jednoducho nikdy nepracovalo správne. Po mnohých dietách po chvíli nastúpi jo-jo efekt na a po krátkej dobe ste dosiahli svoju starú váhu. Alebo máte vždy hlad a chuť na niečo sladké, alebo chipsy alebo fast – food? S používaním Acai BERRY môžu byť všetky tieto problémy  minulosťou!

Ako sa používa Acai BERRY?

ACAI BERRY obsahuje veľké množstvo antioxidantov, nasýtených mastných kyselín a vitamínov. Táto pôsobivá kombinácia nutričných látok zásadne pomáha Tvojmu telu stimulovať metabolizmus a spaľovať tuky účinnejšie. Zbavíš sa kíl, zbavíš sa nežiaduceho tuku, ktorý sa rozplynie a schudneš.

Výsledok: štíhle a atraktívne telo!

Individuálne, prísady na prvý pohľad

Antioxidanty

ACAI BERRY je   svet  s    najvyššou   ORAC hodnotou, čo znamená, že obsahuje viac antioxidantov, než akékoľvek   iné  ovocie.

Antioxidanty sú veľmi dôležité pre vaše telo a slúžia mnohým funkciám. Najdôležitejšou z týchto funkcií je viazať voľné radikály, ktorých výsledok má nasledujúce účinky :

  • Váš imunitný systém je posilnený a lepšie trávi.
  • Starnutie buniek sa spomalí, čo sa objaví na Vašej omladenej a zdravej koži.
  • Napomôže pri ničení nebezpečných rakovinových buniek.

Vďaka posilneniu imunitného systému a zdravšiemu tráveniu umožníte Vášmu telu spaľovať vlastné tuky lepšie.

Výsledok: Váš prebytočný tuk je stratený!

Aminokyseliny, vlákniny, bielkoviny (aminokyseliny) z bobúľ Acai BERY pomáhajú telu premeniť tuky na svaly. To stimuluje metabolizmus a napomáha spáliť viac tukov. Acai BERRY pomôže Tvojmu telu spracovať z jedla zbytočné tuky efektívnejšie. Acai BERRY obsahuje veľké množstvo nenasýtených mastných kyselín a tieto zabezpečujú, že Vaše telo spaľuje vlastné tukové bunky, ktoré spôsobia negatívne na Váš metabolizmus. V dôsledku toho spálite viac kalórií počas dňa a Vaše kilá sa rozplynú.

Spokojní zákazníci skúsenosti s diétou Acai BERRY

Preklad (zdroj:internet):
Konečne niečo, čo mi pomohlo! Užíval som neustále prášky a pil nespočetné množstvo šťiav, všetko bolo márne. Keď som začal užívať ACAI extrakt, zistil som, že je to skvelý prírodný produkt bez vedľajších účinkov s ktorým sa mi podarilo stratiť niekoľko kíl váhy! To ma prekvapilo, keď som za niekoľko týždňov konečne ostal štíhlejší. – Petr, Munchen

Som nesmierne spokojný z Vašou stravou Acai! Tu mi sľubili, že sa mi podarí schudnúť 16 libier. Vďaka športovaniu a užívaniu ACAI som schudol však 21 libier za tri mesiace, a tak som šťastný, ďakujem! – Annie, Dresden

To sú len niektoré z mnohých kladných stanovísk ktoré sme dostali od spokojných zákazníkov.