+421 905 942 808

12 dôvodov prečo užívať preparáty STELKOR a DEPREKAN

12 dôvodov prečo užívať preparáty STELKOR a DEPREKAN

1. Komplexné ozdravenie a revitalizácie celého organizmu Preparáty Stelkor a Deprekan nerieši len dôsledky ochorenia, ale odstraňujú príčinu ich vzniku.

2. Preparáty na prírodnej báze, bez CHÉMIA, bez GMO, bez ŽELATÍNY. Preparáty Stelkor a  Deprekan sú tvorené LEN na základe prírodných a ekologicky čistých látok a sú úplne bezpečné pre ľudí, zvieratá i rastliny.

3. Stelkor posilňuje a aktivuje imunitný systém Stelkor pomáha rýchlo obnoviť imunitný systém a stav črevnej mikroflóry, ako v rámci prevencie, tak napríklad po liečbe antibiotikami a ďalšími liekmi na chemickej báze. Baktérie Bacillus subtilis uvoľňujú do tela ľudsky alfa-2-interferón, ktorý vytvára ochranu buniek pred nežiadúcimi vírusmi, plesňami a baktériami.

4. Baktérie rodu Bacillus majú schopnosť vytvárať prírodné antibiotiká. Keď sa baktérie Stelkoru a Deprekanu dostane do ľudského tela, urobí si tu vlastný prieskum a označí choroboplodné vírusy a baktérie. Následne vytvorí také antibiotikum a v prúdenie tekutín množstve, ktoré dokáže presne riešiť daný problém. Kmene baktérií Bacillus majú schopnosť vytvárať až okolo 200 druhov prírodných antibiotík. Ľudské telo si na prírodné antibiotiká nevytvára návyk. Táto prírodná antibiotiká neumožňujú choroboplodným vírusom a baktériám si vytvárať mutácie (rezistenciu).

5. Alkalizácia – odkyslenie celého organizmu, navodenie zásaditého prostredia
Baktérie Bacillus vytvárajú okolo seba alkalické prostredie, čím telu pomáhajú sa odkysľovať.
To prispieva k celkovému zlepšeniu stavu organizmu u človeka, pretože patogénne mikroorganizmy
(Choroboplodné zárodky) žijú a rozmnožujú sa predovšetkým v kyslom prostredí.

6. Preparáty Stelkor a Deprekan obohacujú organizmus o vitamíny a proteíny Baktérie Bacillus vytvára komplex vitamínov B6 a B12 a ďalej tiež nespočet enzýmov, dôležitých pre fungovanie celého organizmu. Ďalej sú baktérie Bacillus schopné samostatne vytvárať bielkoviny, ktoré v sebe obsahujú všetky aminokyseliny potrebné pre stavbu celého tela (tkaniva, svaly, orgány, a pod.)

7. Preparáty Stelkor a Deprekan majú antialergický a antioxidačný účinok

8. Preparáty Stelkor a Deprekan napomáhajú procesu trávenia Baktérie Bacillus uvoľňuje veľké množstvo tráviacich enzýmov, ktoré podporujú trávenie potravy v tele. Enzýmy, ktoré baktérie vylučujú, sú schopné ľahko preniknúť dovnútra buniek plesní, vírusov a škodlivých baktérií a zničí je zvnútra.

9. Preparáty Stelkor a Deprekan čistí tenké a hrubé črevo a zbavujú ho hnilobných procesov
Preparáty Stelkor a Deprekan majú schopnosť rozpustiť aj dlhodobo usadené nánosy nestrávených zvyškov potravy a zamedziť tak ďalším hnilobným procesom a uvoľňovanie toxínov do ľudského organizmu.

10. Pozitívne ekonomický efekt Užívanie týchto preparátov nevyžaduje žiadne špeciálne predbežnej analýzy a vyšetrenia. Baktérie, ktorá sa dostane do tela, si sama stanoví diagnózu a na základe toho bezchybne vytvorí a vyberie taký druh a dávku antibiotík, aby úplne zničila choroboplodné organizmy.

11. Perfektná kvalita preparátov Než sú preparáty expedované, prejdú v laboratóriách  niekoľkonásobnou kontrolou kvality a účinnosti.

12. Preparáty Stelkor a Deprekan nemajú žiadne vedľajšie účinky a neobsahujú návykové látky.