Shiitake

Shiitake

31,00 

Prípravok je vhodný ako podporný prostriedok na regeneráciu organizmu. Lentinus edodes (Shiitake) – biomasa obsahuje celé spektrum aktívnych metabolitov z podhubia mladej plodnice húb, vrátane beta – glukánov, intra a extra – celulárne polysacharidy, fytosteroly (vrátane ergosterolu – provitamín D2), eritadenine, proteoglykánmi a enzýmy.

Skladom

Zdieľať

Popis

Balenie: 100g – prášok

Naše Shiitake z hľadiska podielu vzácnych látok obsahuje 32% polysacharidov.

Účinky: Shiitake je veľmi účinné pri prevencii proti rakovine, napomáha pri predchádzaní niektorým chorobám srdca a ciev, incretion systému, cirhóze pečene.

Naša SHIITAKE  z hľadiska podielu vzácnych látok obsahuje 32% polysacharidov.

Zloženie:  Lentinus edodes (Shiitake)  polysacharid v práškovej forme.  Je bohatá na výživu. Sušená Lentinus edodes (Shiitake) obsahuje 18,64% bielkovín, 4,8% tuku, 71% sacharidov, viac než 10 druhov aminokyselín, vrátane 7 druhov esenciálnych aminokyselín. Obsahuje tiež VD, VB1, VB2, VPP, minerálny obsah a obsah hrubej vlákniny.

Skladovanie: V chlade, suchu a tme.

Farba, chuť a koexistencia prášku sa môžu v každej novej výrobnej sérii meniť. Táto zmena nemá vplyv na blahodárne účinky na ľudský organizmus a vždy je v prášku zachovaný rovnaký podiel vzácnych látok.

Neobsahuje chemické farbivá ani konzervačné látky.

Schválené rozhodnutím Úradu verejného zdravotníctva SR

Odporúčame užívať podľa potreby 2 – 3 krát denne, jednu jemne kopovitú čajovú lyžičku 20 minút pred jedlom vsypať do suchého pohára 1,5-2 dcl a zaliať nemineralizovanou vodou, alebo čajom. Pre znásobenie účinku do nápoja pridáme niekoľko kvapiek citrónovej šťavy. Odporúčané bezpečné množstvo je maximálne do 8 g za deň.
Odporúčané užívanie je 3 – 6 týždňov a potom 1 týždeň prestávka.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.