Serrapeptáza 120.000 iu – proteolytický enzým strong

Serrapeptáza 120.000 iu – proteolytický enzým strong

37,00 

Napomáha čistiť zúžené cievy, zmierňuje zápal a tlmí bolesť, urýchľuje hojenie tkaniva, zlepšuje stav ciev a srdca,..

Skladom

Zdieľať

Popis

Balenie: 90 kapsúl

Na čo pomáha enzým serrapeptáza?

Serrapeptáza 120.000 iu je enzým, ktorý môže vyčistiť zúžené cievy, zlepšiť prekrvenie jednotlivých orgánov a pomôcť vyhnúť sa operácii zúžených ciev. Taktiež napomáha pri odstránení menštruačných bolestí, citlivosti pŕs a cýst na prsiníkoch. Je to prírodná látka na liečbu bolesti a chronického zápalu. Serrapeptáza sa stále častejšie využíva ako jednoduché zdravé prírodné riešenie namiesto väčšiny protizápalových liekov.

Serrapeptáza 120.000 iu sa používa pri silných zápaloch, aby došlo čo najskoršiemu potlačeniu zápalu, v pooperačných stav, kde je potrebne napomôcť telu pri zmenšovaní pooperačného opuchu, bolesti a vyplavení toxických látok z tela.

Použitie:

  • zmierňuje zápal zriedením zápalovej tekutiny a uľahčuje tak odtok tekutiny. To zrýchľuje hojenie tkaniva,
  • pomáha zmierniť bolesť (brzdí uvoľňovanie látok, ktoré vyvolávajú bolesť zo zapálených tkanív),
  • môže zlepšovať stav ciev a srdca rozkladaním vedľajších látok, pri krvnej zrážanlivosti (fibrínu),
  • výhodou serrapeptázy je schopnosť rozkladať aterosklerotické pláty, ktoré zužujú cievy bez akéhokoľvek poškodenia vnútornej výstelky ciev,
  • rozkladá mŕtve tkanivá, krvné zrazeniny, cysty, cievne pláty a zápalové látky všetkých druhov,
  • pomáha pri ochoreniach ako sú zápaly kĺbov, ateroskleróza, skleróza multiplex, alergie, astma,
  • pri menštruačných bolestiach a bolestiach prsníkov.

Popis:

Serrapeptáza je prírodná protizápalová látka. Je to proteolytický enzým, izolovaný z baktérie ktorá nevyvoláva ochorenia (enterobaktéria Serracia E 15). Serrapeptáza sa nachádza v malých množstvách v moči, čo naznačuje, že prechádza priamo cez tenké črevo do krvného obehu. Klinické štúdie ukázali, že serrapeptáza má účinky fibrinolytické (rozpúšťa krvné zrazeniny a znižuje riziko tvorby krvných zrazenín –trombov), protizápalové a antiedematózne účinky (zabraňuje opuchu a hromadeniu tekutiny) v mnohých tkanivách. Jej protizápalové účinky sú lepšie, ako účinky iných proteolytických enzýmov. Okrem zmiernenia zápalu jedným z jej najväčších prínosov je zmiernenie bolesti. Lekári poznajú priaznivé účinky serrapeptázy proti bolesti a zápalu a používajú ju v liečbe namiesto salicylátov, ibuprofenu a iných nesteroidných antireumatík (ktoré majú aj vedľajšie účinky).

V Nemecku a iných európskych krajinách je serrapeptáza bežná v liečbe opuchov, ktoré vznikajú po úraze alebo zápale. Serrapeptáza je silný proteolytický enzým, ktorý rozpúšťa neživé tkanivá vrátane krvných zrazenín, cýst, cievnych plátov a likviduje zápal všetkých foriem. Účinný enzým je vhodný namiesto liekov ako sú salicyláty a tiež steroidy pre tých, ktorí trpia reumatoidnou artritídou (zápal kĺbov) a širokým spektrom autoimúnnych ochorení, ktoré narúšajú zápalovú odpoveď. Patria sem aj ulcerózna kolitída (zápalové ochorenie hrubého čreva), psoriáza, uveitída, alergia a niektoré formy rakoviny.

Zatiaľ, čo steroidné a nesteroidné protizápalové lieky môžu pomôcť dočasne uľaviť od bolesti, opuchu, a zápalu, môžu tiež potláčať obranyschopnosť tela a mať nebezpečné vedľajšie účinky. Serrapeptáza na druhej strane zmierňuje bolesť a opuch. Nemá brzdiace účinky na prostaglandíny a nemá žiadny vedľajší účinok na črevá. V liečbe sa serrapeptáza využíva v Európe a Ázii vyše 25 rokov.

Liečba zahŕňa: chronickú sinusitídu (zápaly prínosových dutín), vylúčenie hlienov z priedušiek (enzým rozkladá bielkovinové vlákna, ktoré umožňujú mucínu zhrubnúť), podvrtnutie, poškodené šľachy a iné úrazové poranenia, opuchy a tiež pooperačný zápal.

Serrapeptáza sa používa ako vysoko účinná náhrada (alternatíva) antibiotík v mnohých krajinách. Lieči zápalové poruchy a bojuje nielen proti zápalu, ale tiež zmierňuje bolesti a opuchy, skracuje čas hojenia a podporuje imunitný systém. Má čistiaci účinok. Pomáha viazať ťažké kovy, pomocou ktorých telo vylučuje jedy (toxíny) a takýmto spôsobom pomáha zlepšiť obranyschopnosť tela, usmerniť hormonálnu nerovnováhu a zrýchliť hojenie tkanív.

Serrapeptáza je silnejšia fibrinolytická látka ako iné známe alkalické alebo neutrálne proteázy, ako sú bromelain alebo pronáza.

Serrapeptáza sa veľmi dobre znáša. Môžeme ju použiť na liečbu zápalového ochorenia alebo na rozloženie plátov, ktoré sa vytvorili v cievach. Vďaka silným protizápalovým schopnostiam, a pretože prakticky nemá vedľajšie účinky, je serrapeptáza omnoho lepšia voľba ako nesteroidné antireumatiká.

2 krát denne 2 kapsule pol hodinu pred jedlom, alebo 2 hodiny po jedle. Je to veľmi dôležité preto, aby sme dostali najrýchlejšou možnou cestou kapsule do tenkého čreva.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.