Paracleanse Trigelm

Paracleanse Trigelm

29,00 

Paracleanse (Trigelm) je účinný prírodný preparát proti parazitom. Účinný intenzívny trojfázový program, ktorý pôsobí dlhodobo, poskytuje maximálny terapeutický účinok.

Skladom

Katalógové číslo: PARATRIGELMKategórie: , ,

Zdieľať

Popis

Balenie: trojfázový program – kapsule

Tibetsko – čínska medicínska tradícia a Burjatsko-šamanská receptúra.

Komplexný trojfázový program na rastlinnej báze určený pre odstránenie parazitov, normalizáciu funkcií tráviaceho traktu a podporu črevnej mikroflóry. Pôsobí dlhodobo, poskytuje maximálny terapeutický a profylaktický účinok a pôsobí bez negatívnych vplyvov.

Preparát je založený na troch tzv. Formulách, ktorých dávkovanie a zloženie je optimalizované pre 16 dennú kúru.

Pri užívaní preparátu Paracleanse odporúčame užívať aj čajový nápoj zo Sibírskych bylín Aminaj Em, ktorý čistí žlčník a pečeň.

I. etapa: Príprava
Trigelm Formula 1: Pramene čistoty

Hlavným cieľom tohto rastlinného komponentu je komplexná príprava čriev a žlčových ciest k nasadeniu ďalších aktívnych antiparazitných častí.

II. etapa: Pôsobenie
Trigelm Formula 2: Fytopar

Úlohou druhej fázy je spustiť krátke, ale intenzívne pôsobenie. V zložení druhej Formuly Trigelmu sú koncentrované najsilnejšie protiparazitické zložky, ktorých aktivita je umocnená vďaka pripravenosti čriev a žlčových ciest prvej Formuly.

Pretože prírodné antiparazitické prípravky ničia len nedospelé parazity a tie dospelé len na čas zastaví, tak sa v priebehu užívania druhej Formuly pokračuje v užívaní Formuly prvej, ktorá včas odstráni parazity tým, že ich zbaví schopnosti udržať sa v črevách.

III. etapa: Obnova
Trigelm Formula 3: Enterovit

Hlavným cieľom tretej fázy je zabezpečiť obnovu mikroflóry čriev a zaistiť zníženie antiparazitického pozadia, aby nedošlo k toxickému účinku na organizmus a zároveň boli zničené zvyšky parazitov, ktoré sa nachádzajú v ťažko dostupných miestach žlčových ciest. Presne tak pôsobí rastlinný komplex tretej Formuly. Okrem toho, tieto rastliny podporujú obnovu črevnej mikroflóry, ktorá počas antiparazitnej terapie trpí.

Veľkou výhodou antiparazitického programu Trigelm je, že vyššie popísané procesy nejdú jeden za druhým (ako to býva u iných analogických antiparazitických komplexov), ale navzájom sa prekrývajú. Dochádza tak k zosilneniu vzájomného účinku a kúra je krátka a vykazuje jednoznačné výsledky. Kúra je veľmi intenzívna.

Zloženie:

  • Pramene čistoty – Formula 1: listy horčiaka vtáčieho (truskavec) (Polygonum aviculare), sušený vodno- alkoholový extrakt z listov echinacey úzkolistej (Echinacea angustifolia), listy ďateliny červenej ( lúčnej ) ( Trifolium pratense ), listy prasličky roľnej ( Equisetum arvense ), brusnicové listy (Vaccinium vitis – idaea), koreň sladkého drievka (Glycyrrhiza Glabra), koreň lopúcha väčšieho (Arctium Majus ), listy ľubovníka bodkovaného (Hypericum perforatum), koreň krvavca Toten ( Poterium Officinale ), lipový kvet Tilia Cordata), listy čiernych ríbezlí (Ribes nigrum), listy nátržnika bahenného (Comarum palustre), želatína.
  • Phytopar – Formula 2: výťažok jadierok grapefruitu (Citrus paradisi), výťažok listov artičoka zeleninového (Cynara scolymus), Kvet vratiča (Flores tanac vulgaris), želatína
  • Enterovit – Formula 3: med prírodný, koncentrovaný výťažok listov mäty piepornej (Mentha piperita L.), koncentrovaný výťažok kvetov harmančeka lekárskeho (Chamomilla recutita ( L. ) Rauschert), koncentrovaný výťažok kvetov slamihy piesočného (Helichrysum arenarium ( L. ) Moench), extrakt pukov hrebíčkovca korenného (Syzygium aromatikum).

Upozornenie:
Preparát Trigelm nemôžu užívať ľudia s chronickým ochorením zažívacieho traktu a pečene. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy. Individuálne neznášanlivosť komponentov biologicky aktívneho doplnku stravy. Pred užívaním sa odporúča lekárska konzultácia. Liek musí byť uchovávaný mimo dosahu detí! Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Slúži ako doplnok denného odporúčaného prísunu vitamínov. Neobsahuje lepok ani laktózu. Doba použiteľnosti je vyznačená na obale. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste pri izbovej teplote do 25 stupňov Celzia.

Výrobca:
Laboratórium moderného zdravia, sro, Rusko, 633004 Berdsk, Novosibirská oblasť, ul. Himzavodskaja č 11/20

Ďalšie informácie

Balenie

200 gramov, 500 gramov

Spôsob užívania:

1-2.deň – 2 kapsule (1 ráno a 1 večer) Pramene čistoty FORMULA 1 a 1 čajová lyžička Enterovit FORMULA 3. Hlavné pôsobenie prípravku FORMULA 1 spočíva v príprave črevného traktu a žlčových ciest na aktívnu očistu.

3-14.deň – 2 kapsule (1 ráno a 1 večer) Pramene čistoty FORMULA 1,  5 kapsúl (3 ráno a 2 večer) Phytopar FORMULA 2, a 1 čajová lyžička Enterovit FORMULA 3. Úlohou druhej fázy (FORMULA 2) je aktívna očista.

15.deň – 2 kapsule (1 ráno a 1 večer) Pramene čistoty FORMULA 1 a 1 čajová lyžička Enterovit FORMULA 3. Úlohou FORMULE 3 je obnova mikroflóry črevného traktu po aktívnom očistnom pôsobení.

Vzhľadom k rôznej veľkosti čajových lyžičiek môže časť „Enterovitu“ po absolvovaní kurzu zostať. V takom prípade, môžete zvyšok doužívať až do spotrebovania balenia.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.