Ormus Super Greens Bio natural

Ormus Super Greens Bio natural

58,00 

Odporúčame ho pre pravidelný detox organizmu, pri bežných zažívacích ťažkostiach, zlom trávení. Skvele nahradí jednu porciu čerstvej zeleniny.

Doručenie od 5 do 7 dní

Katalógové číslo: ORMUS-NATUKategórie:

Zdieľať

Popis

Balenie: 454g

Ormus Super Greens Bio Natural je zmesou zelených tráv a sušenej šťavy z vňaťou. Vďaka obsahu prebiotík (vlákniny) aj probiotík ponúka komplexnú starostlivosť o zdravý tráviaci trakt. Obsahuje tiež zázvor, ktorý tlmí pocity nevoľnosti a podporuje trávenie.

Táto príchuť “Natural” má neutrálnu prirodzenú chuť zelených tráv. Možno poznáte tiež sviežu sladkastú chuť mäty a stévie, ktorú má Ormus Super Greens Bio Mint.

Prečo je Ormus SuperGreens prospešný?

Je výnimočný svojím zložením – vedľa štiav zo zelených vňatí obsahuje aj vlákninu z vňaťou tráv a probiotiká, a tak stará cielene o zdravie zažívacieho traktu. Odporúčame ho aj

  • pre pravidelný detox,
  • pri bežných zažívacích ťažkostiach, kedy vám “to jednoducho zle trávia”,
  • skvele nahradí aj jednu porciu čerstvej zeleniny.

Na rozdiel od iných zelených nápojov má príjemnou jemnú osviežujúcu chuť, bez tým stráca na svojej účinnosti. Očistné schopnosti má totiž popri vlákniny aj chlorofyl, na ktorý je Ormus Super Greens tiež bohatý.

  • Pre nováčikov v oblasti detoxe je ideálnou voľbou.
  • Pre cielenú očistu zažívacieho traktu.
  • Pre výrobu sviežeho nápoja plného.
  • Ideálny pomocník, ak sa snažíte schudnúť.

A zvlášť ho odporúčame, ak sa chystáte na cesty. Ideálne pripraví vaše trávenie na náhle zmeny a pomáha tak eliminovať nepríjemné cestovnej nevoľnosti a hnačky.

Rastliny, z ktorých je zložený Ormus Greens, sú ekologicky pestované na bývalom morskom dne v sopečnej oblasti Utahu a Arizony, ktorá je dodnes nedotknutá civilizáciou. Táto pôda je nabitá platinou, zlatom, striebrom a stopovými ORMUS minerály, ktoré dodávajú rastúce zeleni magnetické vlastnosti.

Zmes prirodzene obsahuje vlákninu a prebiotiká a naviac je obohatená o probiotické kultúry. Táto kombinácia tak komplexne stará o zdravie tráviaceho traktu.

Sunwarrior Ormus Greens   je spracovaný patentovaným procesom sušením za studena, pri ktorom sú chránené a zachované bioaktívne látky a fytoživin. Tie sú veľmi citlivé na teplo a mohli by byť vyššie teplotou zničené. Týmto spôsobom je vyrobený mimoriadny zelený nápoj, ktorý je živý a ľahko vstrebateľný. Naviac je balený v špeciálnych obaloch, ktoré zaručujú 100% sviežosť a kvalitu.

Zloženie: Prášková zmes z celých listov (prášok z listov lucerny bio, prášok z mladého jačmeňa bio, prášok z mladej pšenice bio, prášok z listov moringy olejodárné bio, prášok z mladého ovsa bio), Zmes z vysušenej šťavy (vysušená šťava z listov lucerny bio, vysušená šťava z mladého jačmeňa bio, vysušená šťava z mladej pšenice bio, vysušená šťava z mladého ovsa), koreň zázvoru bio, probiotická zmes (L-acidophilus, L-plantarum, L-casei, L-rhamnosus, B-lactis, L-salivarius, B- bifidum)

Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 odmerku (5 g) s min. 250 ml vody či džúsom.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.