Elite Green Cool Green

Elite Green Cool Green

58,00 

Ide o 100% čerstvú plnohodnotnú bielkovinu, ktorá je zdrojom vitamínov, minerálov a rastlinných živín v neupravovanej podobe.

Skladom

Katalógové číslo: ELITECOOLGREEN500Kategórie: ,

Zdieľať

Popis

Balenie: 500g

Elite green proteín ™ obsahuje vzácny nopalinový kaktus patriaci do zoznamu ohrozených druhov CITES. Kvôli legislatívnym nariadením, ktorá teraz bráni dovozu do EÚ všetkého, čo obsahuje túto rastlinu, sme museli prerušiť predaj Elite green proteín ™.

Elite Green proteín ™ Cool Green je unikátny zelená bielkovina úplne odlišná od akýchkoľvek iných proteínov. Jedná sa o 100% čerstvú plnohodnotnú bielkovinu, ktorá je zdrojom vitamínov, minerálov a rastlinných živín v neupravované podobe. Je spracovávaná technológiami zodpovedajúce klasifikácii 100% TruGanic ™ * a výsledný produkt je uchovávaný vďaka technológii EcoFresh Nutrient Lock ™ **.

 

Energetické posilnenie: magnetické, homeopatické, vibračné

* 100% TruGanic ™: jedná sa o najčistejšie a najrýdzejší technickú normu, ktorá svojou kvalitou výrazne prekračuje pravidlá organickej výroby; počas pestovania nebolo použité žiadnych pesticídov, sú používané netoxické čistiace činiteľa a pridanej látky; eektromagnetická radiácie zabezpečuje kvalitu vzduchu a vykonáva aktuálne kontroly čistoty.

** EcoFresh Nutrient Lock ™: tmavé (jantárovej) sklo s unikátnym kovovým viečkom a pohlcovačom kyslíka chráni 100% živín (vytvára vákuum); sklo je recyklovateľné, neuvoľňuje nebezpečné plyny a je netoxické pri rozklade.

Odporúčané dávkovanie: začnite s 1 čajovou lyžičkou denne a postupne zvyšujte dávku po dobu dvoch týždňov až na odporúčané dávkovanie 1 až 2 vrchovaté polievkové lyžice denne, buď naraz alebo v delených dávkach

Intenzívne dávkovanie: 6 vrchovatých lyžíc denne

Použitie: 3 čajové lyžičky denne pokryjú približne 85-dňové zásobu; neužívajte príliš veľké množstvo, ktoré by vám pripadalo neprijateľné z hľadiska chuti; zmiešajte s čistenú vodou alebo čerstvými rastlinnými šťavami, čerstvými ovocnými šťavami (samostatne alebo rozmixovať s celým ovocím a / alebo banánom do smoothie). Zmiešaní s mrkvovou šťavou môže vytvárať plyny.

Ak pocítite dočasnú reakciu na očistenie organizmu, ktorá vám bude pripadať nežiaduce (ako napríklad črevné ťažkosti), znížte užívanou dávku na 1 čajovú lyžičku alebo menej a potom ju v priebehu niekoľkých dní alebo týždňov zvýšte až na 2 vrchovaté lyžice.

Energetické posilnenie: magnetické, homeopatické, vibračné

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.