Cow Colostrum

Cow Colostrum

34,00 

Výživový doplnok Cow Colostrum, je bohatým zdrojom protilátok a zdraviu prospešných zložiek – aminokyselín, imunitných a rastových faktorov, enzýmov, vitamínov a minerálov.

Skladom

Zdieľať

Popis

Balenie: 60 kapsúl

Výživový doplnok Cow Colostrum obsahuje organické kravské kolostrum. Je bohatým zdrojom protilátok a zdraviu prospešných zložiek – aminokyselín, imunitných a rastových faktorov, enzýmov, vitamínov a minerálov. Vďaka tomu kolostrum:

  • veľmi účinne prispieva k posilneniu obranyschopnosti
  • podporuje metabolizmus tukov aj zachovanie zdravej črevnej mikroflóry, pozitívne ovplyvňuje proces hojenia
  • je vhodné pre všetky vekové kategórie, odporúča sa rekonvalescentom pre rýchlejšie zotavenie po chorobe
  • udržiava vitalitu organizmu, pomáha unaveným či oslabeným jedincom, stará sa o nervový systém
  • je obľúbené medzi športovcami pre zvýšenie energie, zlepšenie výkonu, rýchlejšiu regeneráciu alebo podporu stavby svalov

Fínsky výživový doplnok Cow Colostrum obsahuje kolostrum, ktoré je odoberané od organicky chovaných kráv voľne sa pasúcich v čistej rakúskej prírode. Kolostrum je držiteľom nemeckých certifikátov BSE free a German Veterinary Services pre export, je spracovávané pod prísnou kontrolou, pôvod každej šarže je vysledovateľný. Zbiera sa z prvých dvoch dojení počas 24 hodín po otelení, kedy je množstvo protilátok najvyššie. Odoberá sa len také množstvo, ktoré teľaťu nechýba. Potom je odstredené a šetrne sušené mrazením na práškovú formu, čo garantuje zachovanie hodnotných bioaktívnych ingrediencií v aktívnej forme. Tuk a kazeín sú odstránené špeciálnou patentovanou metódou.

Zloženie: V 1 kapsule sa nachádza: 300,12 mg organického kravského kolostra (40% imunoglobulínov – 120 mg)

1 kapsula 2x denne, ráno a na poludnie, cca 30 minút pred jedlom, zapiť

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.