Astaxanthin – mikroriasa 5%

Astaxanthin – mikroriasa 5%

20,00 

Silný prírodný doplnok proti zápalom, podporuje dobrý zrak, pomáha chrániť pokožku pred UV-žiarením, prispieva k dobrému cholesterolu, pozitívne vplýva na kardiovaskulárny systém,..

Skladom

Zdieľať

Popis

Balenie: 30 kapsúl

ASTAXANTHIN mikroriasa z Havaja
Doplnok stravy s antioxidantmi (astaxantínom z rias Haematococcus).

ASTAXANTHIN je jedným z najsilnejších známych antioxidantov, ktorý napríklad chráni pred silným UV žiarením tiež čerstvo nakladené lososie vajíčka.

Chráni bunky a nervový systém pred oxidačným poškodením. Podporuje činnosť mozgu, zdravie kĺbov a šliach. Bolo preukázané, že ASTAXANTHIN je silný prírodný doplnok proti zápalom, podporuje dobrý zrak, pomáha chrániť pokožku pred UV-žiarením, prispieva k dobrému cholesterolu, pozitívne vplýva na kardiovaskulárny systém, podporuje imunitný systém, zmierňuje syndróm karpálneho tunela a problémy typu tenisový lakeť (epikondylitída, tendinitída).

Astaxanthín je obsiahnutý predovšetkým v mikroskopicky malej riase Haematococcus. V prirodzenom prostredí Havaja je táto riasa rozmaznávaná dostatkom slnečného svetla a čistou vodou, takže v sebe ASTAXANTHIN môže kumulovať všetky potrebné vzácne látky.

ASTAXANHTIN mikroriasa z Havaja

  • Antioxidant (jeden z najsilnejších na svete)
  • Chráni bunky pred oxidačným stresom
  • Výborné pre vegetariánov

ASTAXANTHIN a jeho prospech pre zdravie:

  • Prírodný ASTAXANTHIN je odpoveďou na mnoho zdravotných problémov. Zmierňuje chronický zápal, chráni srdcové choroby, pomáha pri bolestiach kĺbov a je dokonca prírodnou ochranou proti slnečnému žiareniu ASTAXANTHIN vám dáva čistú energiu.
  • Pri užívaní športovcami, môže tiež priniesť zvýšenie energie a sily. Ak cvičíte veľa alebo ste často vystavení fyzickej záťaži a potom sa chcete rýchlo regenerovať a zabrániť bolestivosti, potom je na mieste užívanie ASTAXANTHINU ako doplnku stravy.
  • ASTAXANTHIN pomáha potláčať stres a napätie. Pri rôznych chorobách a slabostiach, môže napomôcť rýchlej regenerácii. ASTAXANTÍN podporuje liečbu chronických črevných ochorení. Masívne nedostatok antioxidantov je dôvodom pre mnoho dnešných ochorení. ASTAXANTHIN má silné protizápalové účinky a môže napomôcť bez vedľajších účinkov pri boji pri chronickým zápalovým procesom.
  • Keď chcete byť krásna, musíte väčšinou trpieť, ale pri použití ASTAXANTHINU to tak rozhodne nie je. Hladká pokožka, viac energie, ochrana proti UV žiareniu, menej vrások a zdravé oči sú len niektoré z pozitívnych účinkov. Čerstvý vzhľad s anti-aging zvnútra – vďaka ASTAXANTHINU.
  • ASTAXANTHIN je tak silný a mocný, že napomôže lokálne chrániť mozog a nervové bunky pred zápalom a pred voľnými radikálmi. ASTAXANTHIN je distribuovaný tiež veľmi účinne po celom tele a jeho pozitívne ochranné účinky môžu pôsobiť aj na ďalšie orgány, ako sú kĺby a tkanivá. Voľné radikály sú inaktivované veľmi rýchlo. Eliminácia voľných radikálov, je hlavným predmetom antioxidantov.

Zloženie:
500 mg koncentrátu ASTAXANTHIN 5%.

 

Odporúčame užívať 1 – 2 kapsule 1 krát denne podľa potreby 20-30 minút pred jedlom a zapiť dostatočným množstvom vody, alebo čaju. Pre znásobenie účinku je dobré užívať ASTAXANTHIN s Vitamínom C ( môžte si taktiež zakúpiť v našom obchode).

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.